Medarbejdere hos vielen dank

Alle medarbejdere hos vielen dank løfter i flok! Vi hjælper hver dag vores kunder med at kommunikere effektivt

underside illustration, vi medarbejdere løfter i flok

Henrik Papsø Munk

Henrik Papsø Munk
Direktør / Partner
henrik@vielendank.dk

Vibeke Gamborg

Vibeke Gamborg
Grafisk designer
vibeke@vielendank.dk

Kasper Lægård

Kasper Lægård
Grafisk designer / Partner
kasper@vielendank.dk


Mark Røn

Mark Røn
SEM/SEO Specialist og Webudvikler
mark@vielendank.dk


Jesper Kjær Andersen
Grafisk designer
jesper@vielendank.dk


Inge Sloth Christiansen

Inge Sloth Christiansen
Industriel designer
inge@vielendank.dk

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

vielen dank